
Za nami ostatnie przed letnią przerwą spotkanie z cyklu Wyspa Kobiet! W piątek, 19 czerwca, nasza biblioteka ponownie stała się oazą spokoju, w której wspólnie z certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt, Magdaleną Rękoś, szukałyśmy tego, co naprawdę pozwoli nam odpocząć i zregenerować siły w nadchodzące lato. 🌊🕊️ Zajęcia te były idealną okazją do podsumowania wszystkiego, czego nauczyłyśmy się w naszym wspólnym kręgu, a wracamy do codzienności bogatsze o bezcenne doświadczenia, takie jak otwartość na odmienność, gdzie poczułyśmy, że inność każdej z nas tworzy piękną, uzupełniającą się i wspierającą całość 🤝, bezpieczne znajdowanie, określanie i akceptowanie uczuć, które w nas żyją ❤️, oraz słuchanie głosu ciała, dzięki któremu odnalazłyśmy drogę do własnej uważności i sygnałów, które wysyła nam organizm, gdy potrzebuje regeneracji 🧘♀️. Dziękujemy każdej z Was za tę niesamowitą, wspólną podróż pełną uśmiechu ale i łez zaufania i wzajemnego wsparcia! 🌸 Teraz czas na ładowanie baterii w promieniach letniego słońca, jednak nasza Wyspa Kobiet nie przestaje rosnąć i kolejne spotkanie oraz nowe inspirujące wyzwania czekają na Was już we wrześniu, dlatego śledźcie nasz profil, gdzie pod koniec lata opublikujemy szczegóły i datę powrotu do kręgu 🍁. Warsztat został dofinansowany przez firmę Aesculap Chifa , której składamy ogromne podziękowania!🤝🏢. Życzymy Wam pięknego, lekkiego lata i do zobaczenia we wrześniu!