Wczorajszego wieczoru do akcji wkroczyły karty Wrednej małpy oraz jej sympatycznego i egzotycznego zwierzyńca. Nie obyło się oczywiście bez magicznej gry, która kierowała swoich Graczy w stronę krain Snu oraz ambitnych Tajniaków, którzy w szpiegowski sposób formułowali konspiracyjne hasła 🐒😴🕵️♂️. Absolutnym hitem i stałym punktem spotkań Klubu stała się przeprawa marynarzy, piratów i tajemniczego kultysty przez sieci strasznego potwora Krakena🐉🛳.
ZGRAJA jak zawsze się szybko uczy i w lot pojmuje nowe gry i tak było tym razem. Na stół wyłożono grę Century: Korzenny Szlak (wcześniej występowała pod tytułem Caravan) to doskonała gra planszowa, w której głębia i różnorodność wyborów idzie w parze z niespotykaną prostotą zasad. Kilka podstawowych akcji oraz sprytnie wpleciona mechanika deck-buildingu (budowanie talii) spowodują, że w grze odnajdą się zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze. Drugą pozycją była logiczna gra Pylos Classic, która nie jest zwykłą „grą w kulki”. Jest szybka i emocjonująca. Ta gra, to prawdziwy pojedynek umysłów, w którym każda decyzja ma ogromne znaczenie. Tylko dobrze planując każdy swój ruch i przewidując, co zamierza przeciwnik ma się szansę na zwycięstwo🐫⚪️🔴
Dzięki grom ZGRAJA robi dla siebie to co najlepsze, czyli rozwija umiejętności taktyczne, logiczne myślenie i wyobraźnię przestrzenną. Istne bystrzaki nie? 😎
Lubisz gry? Wpadnij na kolejne spotkanie, które odbędzie się w piątek, 23 maja o godzinie 18:00 w Czytelni Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Nowym Tomyślu.
♦️ Klub ZGRAJA dedykowany jest osobom 13 +