Kontakt

BIBLIOTEKA GŁÓWNA

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
ul. Witosa 8
64 - 300 Nowy Tomyśl
tel. 61 44 21 270
fax 61 44 21 272
www.bibliotekant.pl
e-mail: info@bibliotekant.pl

dyrektor
Lucyna Kończal-Gnap
tel. 61 44 21 277
l.gnap@bibliotekant.pl

główny księgowy
Anna Ochla
tel. 61 44 21 271
a.ochla@bibliotekant.pl

specjalista ds. pracowniczych
Wiesława Nowrotek
tel. 61 44 21 271
w.nowrotek@bibliotekant.pl

DZIAŁ GROMADZENIA I OPRACOWANIA

tel. 61 44 21 273
opracowanie@bibliotekant.pl

starszy kustosz
Renata Świtała
r.switala@bibliotekant.pl

Krzysztof Misiaczyk
k.misiaczyk@bibliotekant.pl

DZIAŁ UDOSTĘPNIANIA I INFORMACJI

OŚRODEK WIEDZY O REGIONIE
tel. 61 44 21 278
osrodek@bibliotekant.pl

kierownik działu
Róża Mleczak
r.mleczak@bibliotekant.pl

specjalista ds. edukacji regionalnej
Grażyna Matuszak
g.matuszak@bibliotekant.pl

specjalista ds. animacji kulturalnej
Izabela Putz
i.putz@bibliotekant.pl

WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH
tel. 61 44 21 276
wypozyczalna@bibliotekant.pl

starszy kustosz
Aleksandra Suwiczak
a.suwiczak@bibliotekant.pl

młodszy bibliotekarz
Alina Weyssenhoff
a.weyssenhoff@bibliotekant.pl

CZYTELNIA OGÓLNA
tel. 61 44 21 279
czytelnia@bibliotekant.pl

starszy bibliotekarz
Barbara Patora
b.patora@bibliotekant.pl

starszy bibliotekarz
Małgorzata Kaczmarek
m.kaczmarek@bibliotekant.pl

ODDZIAŁ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY STREFA KOLORU
tel. 61 44 21 274
strefakoloru@bibliotekant.pl

kierownik działu
Małgorzata Śnieguła
m.sniegula@bibliotekant.pl

kustosz
Martyna Nowosadzka
m.nowosadzka@bibliotekant.pl

FILIE BIBLIOTECZNE

Filia w Borui Kościelnej

(budynek Szkoły Podstawowej)
ul. Szkolna 14
64-300 Nowy Tomyśl
tel. 61 44 23 762
boruja@bibliotekant.pl
starszy kustosz
Mirosława Miarka
m.miarka@bibliotekant.pl

Filia w Bukowcu

ul. Sątopska 5
64-300 Nowy Tomyśl
bukowiec@bibliotekant.pl
starszy kustosz
Danuta Łebkowska
d.lebkowska@bibliotekant.pl

Filia w Jastrzębsku Starym

ul. Nowotomyska 25
64-300 Nowy Tomyśl
jastrzebsko@bibliotekant.pl
starszy kustosz
Danuta Beyga
d.beyga@bibliotekant.pl

Filia w Sątopach

(budynek Szkoły Podstawowej)
ul. Szkolna 3
64-300 Nowy Tomyśl
satopy@bibliotekant.pl
młodszy bibliotekarz
Maria Pigla
m.pigla@bibliotekant.pl

Filia w Wytomyślu

ul. Szkolna 1
64-300 Nowy Tomyśl
wytomysl@bibliotekant.pl
starszy bibliotekarz
Aleksandra Kaczmarek
a.kaczmarek@bibliotekant.pl

Logo pinezka

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
9:00 - 18:00
środa
11:00 - 16:00
sobota
10:00 - 14:00

Szybki kontakt z biblioteką

  • ul. Witosa 8, 64-300 Nowy Tomyśl
  • +48 61 44 21 270
  • info@bibliotekant.pl

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco !